Zamiast wstępu...Historia o Czarodziejce Oli niestety jest opisem autentycznych wydarzeń z ostatnich kilku miesięcy... Niestety, bo każdy z nas wolałby, by ta historia nigdy się nie wydarzyła... By można było pewnego dnia stwierdzić, że to wszystko było jedynie koszmarem, złym snem...

Piszemy tę historię dla Was, ku przestrodze... Nie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego z osobna, dlatego mamy nadzieję, że osoby, które nadal pomagają Czarodziejce Oli, trafią na tego bloga i dowiedzą się całej prawdy...

Królestwem Czarodziejki jest świat blogowy... Zdecydowaliśmy się więc wkroczyć do tego świata, by w ten sposób przerwać serię kolejnych klamstw i nadużyc z Jej strony...

Nikt nigdy nie zniszczył wiary w drugiego człowieka w taki sposób, w jaki zrobiła to Czarodziejka Ola...

Mamy nadzieję, że nigdy nie trafiliście i nie traficie już na wzruszającą historię Jej życia... Jeśli jednak tak się zdarzylo, pamiętajcie, że świat nadal jest tak samo piękny, a wokół nas jest wielu ludzi, ktorzy autentycznie potrzebują naszej pomocy... Nie zapominajcie o Nich...wtorek, 25 stycznia 2011

Forum Onkologiczne

W czerwcu 2010 roku Ola zarejestrowała się na Forum Onkologicznym DUM SPIRO - SPERO 

Na Forum posługiwała się fikcyjnymi danymi, podawała się wówczas za 14-letnią dziewczynkę z oddziału hematologii z poznańskiego szpitala. Pisała również w imieniu Mamy dziecka.
Jeden z użytkowników Forum dość szybko zauważył nieścisłości i zgłosił swoje podejrzenia administratorom. Wątek Oli został zablokowany, jednak nadal można go przeczytać (po wcześniejszym zalogowaniu) na Forum.
13 komentarzy:

 1. Witam.
  Jakoś bardzo cieżko mi uwierzyc w to co piszecie,ale zapewne wy też nie mogłyście.
  Zastanawiam się tylko nad jednym.
  Olka rozpowiedziała całemu światu o chorobie,wszyscy znają jej dane personalne,adres zamieszkania,często udzielała wywiadów i prosiła o pomoc nawet tutaj http://www.wiadomosci24.pl/artykul/blagam_pomozcie_wyrzucaja_mnie_z_domu_103763-1-1--d.html#artykul-narzedzia wiem,ze to nie jest artykuł całkowicie związany z jej chorobą,ale ma coś wspólnego.W tym artykule nawet sekretarz Miasta wiedziała,że jest chora.Może ona faktycznie jest chora? Przecież jeśli kłamała nawet urzędników to już się chyba nadaje pod jakiś paragraf???
  Odpowiedzcie proszę.
  Nie mogę w to uwierzyc....Ja osobiscie nie miałam z nią kontaktu,ale znam historię bardzo dobrze z blogów,opowieści.
  Pozdrawiam
  Anna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalazłam rewelacyjną stronę która swoim tematem nawiązuje do [url= http://seksbaza.com/seksnews/index.php]Rewolucji w onkologii[/url] bardzo ciekawe wątki i dużo tematów polecam.

   Usuń
 2. Anno jesli chcesz napisz na maila.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale dlaczego na meila???
  Proszę o odpowiedź na blogu publicznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam..ale ja też jestem za tym aby pisać publicznie.To nie jakaś zabawa ale pisanie o drugim człowieku.Jeśli tyle zostało ujawnione,to dlaczego reszta w ukryciu ?Jeśli ktoś jest w 100% pewnien tego co pisze i wie na dany temat dosłownie WSZYSTKO ,to nie powinien mieć żadnych problemów z wyjaśnieniem całej sytuacji.Jak powiedziało się A trzeba powiedziec B.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie.
  założyłyście bloga i nagle nastała cisza....jeśli już opisujecie swoje historie na blogu to tutaj również powinnyście rozwiac wątpliwości czytelników.Doczytałam,że Olka ma dziecięce porażenie mózgowe,astmę i padaczkę,może o tym była mowa w artykule związanym z domem.
  Proszę o wyjaśnienia tutaj na blogu,bo przecież powstał on po to by udowodnic Olce ,że jest oszustką.?

  OdpowiedzUsuń
 6. Po za tym była wolontariuszką w jakimś stowarzyszeniu? Czy któraś z was dotarła do prezesa/kierownika Stowarzyszenia i dowiedziała się od tej osoby jakiś informacji? Czy inni wolontariusze wiedzą,że Olka jest chora na raka? Przecież ona chorowała publicznie,wszyscy czytają jej blogi...nie sądzę,by była tak nieodpowiedzialna....

  OdpowiedzUsuń
 7. Moi Drodzy!!!
  Rozumiem Wasze wzburzenie. Na blogu pisałyśmy że Ola NIE chorowała i NIE choruje na żaden typ nowotworu. Nie kwestionowałyśmy innych chorób. Na blogu chciałyśmy pokazać Jej sposób działania ku przestrodze innym i by Ci co nadal tkwią w pomaganiu Oli wiedzieli jaka jest prawda. Jeśli chodzi o stowarzyszenie,fundacje itp. to sprawdzałyśmy. Gdybyśmy nie miały dowodów nie powstał by ten blog .Nie wszystkie jednak informacje można podawać publicznie w związku z tym nie odpowiadamy na wszystkie pytania. Proszę o wyrozumiałość i przeczytanie bloga w całości wtedy wiele obecnie nieścisłości będzie wyjaśnionych. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.
  Kamilla

  OdpowiedzUsuń
 8. tojefura.com jest to strona poświęcona dla ludzi którzy chcą wiedzieć czy rak kryje się w ich organizmie. Szczerze polecam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Rewolucja w onkologii - wejdź na stronę http://tojefura.com/newsy/index.php i dowiedz sie wiecej szczegółów na temat chorób nowotworowych

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzieci i dorośli z zaburzeniami dwubiegunowymi często Doświadczenie pobudzenie, drażliwość, i drivenness bardziej niż zrobić ci, z depresji jednobiegunowej. Te objawy wysokooktanowej, czasem zwane behawioralne objawy aktywacji, może pobudzić na działające na myśli samobójcze. W odniesieniu do jednobiegunowe zaburzenia, ospałość, zmęczenie, oraz roślinny rozpacz sprawiają, że trudno umieścić myśli samobójcze do działania. Jednakże, wzrasta ryzyko samobójstwa dla osób z zaburzeniami unipolarnych jak zejście do epizodu depresyjnego lub pojawienie się dzieje z jednego wystąpienia. Jeśli pamiętacie moje opowiadanie, ja Zjazd do Głębia głębokim epizodu depresyjnego, kiedy próbował popełnić samobójstwo. miałem Nie poddał się jednak głęboko unieruchomienie objawów depresji. Mój umysł i ciało były wystarczająco aktywne do potrącenia mój samobójczy myśli, które stawiają mnie na wielkie ryzyko. Zaburzenia dwubiegunowe jednobiegunowe i nie tylko zakłócić nastrój, ale również znacznie upośledzać zdolność do jasnego myślenia. Po ciężkim, neurobiologii zaburzeń nastroju derails jak http://www.tanie-tlumaczenia.pl refleksji i problemem rozwiązać. Racjonalne wrażliwość spadają na dalszy plan, a myślenie przybiera mieszkanie i stałą cechą.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dlaczego Czytaj Sposób, jak nauka języka poprzedza nauka czytania, więc ktoś, nauka czytania wie, co to słowo "oznacza", gdy słyszy go. W uczy dziecko czytać, to jest tłumaczenia http://www.tanietlumaczenia.com.pl online typowy mieć go albo brzmi to słowo, tak że można go (metoda phonic) zrozumieć i rozpoznać to wszystko na raz i skojarzyć całe słowo z jego dźwięku i znaczenia (cała rozpoznawania słowo). Są one nazywane dźwiękowy lub kod metoda i całe słowo uznanie lub metody analityczne. Są dwie podstawowe metody nauczania czytania. Wyjaśnienia podane są uproszczone, ale obejmują one zakres podstawowej nauki czytania. To ciekawe, że po ponad 100 latach studiów i badań, nie ma jednoznacznych wyniki były osiągnięty, która metoda jest lepsza. Oba systemy lub ich kombinacji, mogą przynieść dobre rezultaty, ale nie ma jednego "najlepsza" metoda uczyć dzieci czytać został jeszcze opracowany. Niektóre dane wskazują, że dzieci poniżej poziomu klasy czwartej mogą nauczyć się lepiej za pomocą systemu foniczny na początku, ale powyżej tego poziomu, cały podejście rozpoznawania wyrazów wydaje się być bardziej skuteczne. Jednak dowody nie są rozstrzygające, i inne czynniki mogą być równie lub bardziej ważne. Ile czasu nauczyciel ma dostęp do pracy z ucznia? Ilu uczniów są tam w klasie?

  OdpowiedzUsuń
 12. Gazety i czasopisma są zorganizowane najbardziej dla Ciebie. Główną ideą historię lub artykuł jest umieścić w nagłówku lub pozycji. Często jest to rozbudowany w podpunktach. Podstawową ideą, lub ciąg, zazwyczaj umieścić w pierwszym lub "głównego" ust. Idealnie, kto, co, dlaczego, gdzie, kiedy iw jaki sposób wprowadzane są tutaj. Szczegóły, fakty i pełne konto, należy w organizmie, a od czasu do czasu, nie jest to wersja ostateczna, pkt podsumowujący. A na pierwszej stronie gazety zwykle jest określone w następujący sposób. Głównym historia zajmuje prawy górny kolumnę lub kolumny. Kolejna historia jest najważniejsza w lewym górnym rogu. W ten sposób, gdy spoglądam w całej nagłówki od lewej do prawej, oczy się spocząć na największych, najważniejszych i najbardziej ekscytujących historii w gazecie, zgodnie z decyzją wydawcy. Kiedy czytasz nagłówek historia lub nagłówek, można rozpocząć, aby zobaczyć, co cały ten pomysł jest, co ta historia jest o, jakie części są i, czasami, jak są one związane. Wiesz, jak można przeczytać gazetę przed tym kursie. Nie były złe czytnik wtedy Katowice http://www.tlumaczeniakatowice.pl tłumaczenia i nie jesteś zły czytelnik teraz. W rzeczywistości, masz już wszystkie podstawowe umiejętności niezbędne do bardziej efektywnego czytania.

  OdpowiedzUsuń

UWAGA! Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy będą systematycznie usuwane z bloga.

Więcej artykułów